KN Cyberpsychologii

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

 

Koło Naukowe Cyberpsychologii, na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.

W ramach pracy Koła będziemy zajmować się wszelkimi związkami psychologii i technologii. W naszym obszarze zainteresowań jest nie tylko psychologia internetu, czy też technologie wykorzystywane w psychologii, ale także psychologia gier wideo czy biofeedback.Nie zabraknie również wątków bardzo aktualnych – cyberprzemocy, cyberseksu oraz wpływu ciągłej digitalizacji i powstawania coraz to nowych aplikacji przydatnych w  codziennym życiu  współczesnego człowieka..

Opiekun Koła Naukowego Cyberpsychologii

Znalezione obrazy dla zapytania radosłąw sterczyński

dr Radosław Sterczyński

Pracownik naukowy Uniwersytetu SWPS, obecnie prodziekan Wydziału w Sopocie. Naukowiec i dydaktyk zaangażowany na rzecz studentów, cierpliwie objaśniający im meandry psychologii procesów poznawczych, psychologii twórczości czy też metodologii badań psychologicznych. Od wielu lat trener zdolności poznawczych, specjalizujący się szczególnie w treningach twórczego myślenia i wspieraniu kreatywności ludzi oraz firm. Kierownik studiów podyplomowych User Experience – psychologia projektowania i wykładowca na studiach podyplomowych z Kynopsychlogii. Interesuje się funkcjonowaniem umysłu i  zagadnieniem świadomości w kontekście ludzi  i zwierząt. Oficjalny opis nie oddaje jednak złożoności dr Sterczyńskiego, który o poznawczej reprezentacji jabłka, potrafi opowiadać z zaangażowaniem godnym lotu w kosmos. Dziękujemy Doktorze, że jest Pan z nami!

asia-flis

Joanna Flis

Przewodnicząca KN Cyberpsychologii

„Cześć ! Jestem studentką psychologii Uniwersytetu SWPS ( psychologia kliniczna i zdrowia), mgr psychopedagogiki. Zawodowo pracuję jako psychoterapeuta  uzależnień  i  specjalista Biofeedback. Interesuję się cyberpsychologią, a w szczególności uzależnieniem od sieci i mutiplikacją  tożsamości  . W wolnym czasie param się odtwórstwem historycznym życia wczesnych Słowian . W przypływie energii biegam z psem  i nałogowo czytam  książki. Szczególne miejsce w moim życiu zajmuje rodzina, las oraz Profesor Stephen Hawking.”

14872419_1293179644034661_1794393547_n

Aleksander Dziedzic

Zastępca Przewodniczącego KN Cyberpsychologii

“Cześć, jestem Alex i interesuje mnie przyszłość. Technologia jest czymś, od czego trudno jest uciec. Może zamiast tego, lepiej ją oswoić? W psychologii, technologia ma bardzo szerokie zastosowanie zarówno w terapii, diagnostyce, jak i w czysto teoretycznych zagadnieniach. Oprócz psychologii interesuje się informatyką, programowaniem i grami – nie tylko komputerowymi, ale też planszowymi, oraz samą koncepcją gry jako mechanizmu motywacyjnego. Lubię podróżować autostopem, tańczyć z ogniem, a w wolnych chwilach chodzę na karaoke”

 

ania-buretta

Anna Buretta

Magister inżynier biotechnologii  i przyszły mgr psychologii. Obecnie zapalony HRowiec od papierów. Zainteresowana wpływem psychologii na biznes. Prywatnie miłośniczka kotów i dobrego jedzenia.

 

ola-magon

Aleksandra Magoń

„Hej!,  jestem magistrem socjologii i studentką psychologii w biznesie na USWPS. Wybrałam te kierunki, bo zawsze najbardziej interesowali mnie ludzie. Kiedy się im nie przyglądam, oddaję się swoim największym pasjom – żeglowaniu dalekomorskiemu i podróżom. W cyberpsychologii najbardziej interesuje mnie drugi człowiek – lifestyle, blogi i tworzenie w sieci swojego alternatywnego życia.”

15996304_10154874783306168_663903812_n

Tomasz Nadolny

„Przedsiębiorca, społecznik, trener, mentor i animator lokalnego środowiska civictech. Zainteresowania to media, socjologia, technologia i oczywiście psychologia. Prywatnie lubię bieganie, spacery z psem i czytanie książek, najlepiej papierowych.”

14804943_10154189598239542_910800156_n

Norbert Sztolc

Zarządca produktem w firmie handlowej. Rozpoczął swoją przygodę z psychologią 3 lata temu, obecnie jest  studentem Psychologii na USWPS w Sopocie. Zainteresowany nowoczesnymi technologiami oraz ich zastosowaniem, w szczególności robotyką oraz tematyką sztucznej inteligencji. Prywatnie fan dobrej metalowej  muzyki oraz literatury fantasy. 

Amelia Mazerant

Studentka psychologii klinicznej i zdrowia. Zamiłowana w zaburzeniach przystosowania do zmian we współczesnym świecie. Uważa moment spotkania psychologii z technologią za najbardziej ekscytujący obszar badawczy. Jeżeli akurat nie śpi, to wolne chwile poświęca rysowaniu, graniu w gry wideo, czytaniu fantasy lub sci-fi.