Możecie nas spotkać na Kongresie Psychologicznym!

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Cześć!

Przemiło nam poinformować, że założycielki koła Cyberpsychologii na Uniwersytecie SWPS w Sopocie i redaktorki strony Psychologia Internetu – Asia Flis i Ola Magoń, wystąpią na Kongresie Psychologicznym w roli ekspertek. Jeżeli będziecie na miejscu – zapraszamy do naszego stolika i na prelekcję – chętnie Was poznamy. A jeśli nie – spodziewajcie się masy zdjęć i obszernej relacji!

Strona Kongresu

Największy Kongres dla Psychologów i Psychoterapeutów

Dzieci i Dorosłych

WIELOWYMIAROWOŚĆ ZMIAN CYWILIZACYJNYCH JAKO WYZWANIE W PSYCHOLOGII

 

Joanna Flis
Studentka psychologii na USWPS, magister pedagogiki. Certyfikowany psychoterapeuta uzależnień i współuzależnienia. Pracuje zawodowo w poradni uzależnień WOTUW Stanomino. Terapeuta biofeedback I stopnia. Prezes powstającego Koła Naukowego Cyberpsychologii na USWPS i założyciel oraz redaktor naczelny strony www.psychologiainternetu.pl.
Aleksandra Magoń
Studentka psychologii na USWPS, magister socjologii. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i Uniwersytetu Gdańskiego. Współpracowała z Zespołem Realizacji Badań Pryzmat, działającym przy Instytucie Socjologii UMK. Współzałożycielka Koła Naukowego Cyberpsychologii na USWPS. Zwolenniczka badań jakościowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *